ΕΠΣΔΑ: Οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες της Α΄και Β΄κατηγορίας

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες της Α΄και Β΄κατηγορίας το Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(5η αγωνιστική)

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 26/10/19 15:00
ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 26/10/19 15:00
HABILAJ A., ΝΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 27/10/19 11:30
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 27/10/19 15:00

ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟY – ΒΥΖΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 27/10/19 15:00

HABILAJ A., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 27/10/19 15:15
ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(5η αγωνιστική)

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 26/10/19 15:00

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 26/10/19 15:00

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 26/10/19 15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 27/10/19 10:30

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 27/10/19 13:00

ΝΑΚΟΣ Π., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00

ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.

Σχετικά Άρθρα