ΕΠΣΔΑ: Ο Βάτσιος στην Μάνδρα, ο Χρόνης στο Καματερό, ο Χαμπιλάι στην Ελευσίνα

Oι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Δυτική Αττική

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Δυτική Αττική. Αναλυτικά.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(7η αγωνιστική)

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΝΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(7η αγωνιστική)

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

ΑΣ ΔΥΝΑMH ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 10/11/19 11:00 HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., HABILAJ A., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

Σχετικά Άρθρα