ΕΠΣΔΑ: Ο Ντάουλας Βύζας-Λαμπερή, ο Βάτσιος Πανελευσινιακός-Μανδραικός

Oι διαιτητές και οι βοηθοί στην Α΄και Β΄κατηγορία

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί του β΄γύρου στο πρωτάθλημα της Α΄και Β΄κατηγορίας στην Δυτική Αττική.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(14η αγωνιστική)

ΒΥΖΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00

ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 11/01/20 15:00

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/01/20 12:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00

HABILAJ A., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00

ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(14η αγωνιστική)

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 11/01/20 15:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00

HABILAJ A., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 11/01/20 15:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 12/01/20 11:30

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Σχετικά Άρθρα