ΕΠΣΔΑ: Ο Μανούρας Χ. Βύζας-Ζωφριά, ο Αλιάγας Απόλλωνας-ΠΑΟΚ, ο Χρέλιας στην Φυλή

Ο Μανούρας Χ Βύζας-Ζωφριά, ο Αλιάγας Απόλλωνας-ΠΑΟΚ, ο Χρέλιας στην Φυλή

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄και Β΄κατηγορία. Αναλυτικά.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(20η αγωνιστική)

 

1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30

ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 22/02/20 15:30

ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π.

3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 22/02/20 16:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 23/02/20 14:00 HABILAJ A., ΗΛΙΑΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.

 

ΒΥΖΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 23/02/20 15:30

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(20η αγωνιστική)

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 HABILAJ A., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:30 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.

ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 23/02/20 12:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.

Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 23/02/20 15:30

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΟΣΙΟΣ Ι.

Σχετικά Άρθρα