EΠΣΔΑ: Ο Μανούρας Χ στην Γκορυτσά, ο Αλιάγας στη Νέα Πέραμο, o Bάτσιος στην Μάνδρα

Ο Μανούρας Χ στην Γκορυτσά, ο Αλιάγας στη Νέα Πέραμο

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί της 13ης αγωνιστικής στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Δυτική Αττική στην Α΄και Β΄κατηγορία.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(13η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 21/12/19 15:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟY ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΔΑΤΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

ΒΥΖΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(13η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 21/12/19 15:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 22/12/19 11:00 ΝΑΚΟΣ Π., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ )

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 22/12/19 12:15 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 22/12/19 17:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

Σχετικά Άρθρα