ΕΠΣΔΑ: Ο Φώτης Ντάουλας στο ντέρμπι Μανδραικός -Βύζας Μεγάρων

Ο Ντάουλας στην Μάνδρα,ο Χαμπιλάι στην Γκορυτσά, ο Αλιάγας στη Ν.Πέραμο

Ο Φώτης Ντάουλας(φωτό) αξιλογημένος Β΄ Εθνικής κατηγορίας κληρώθηκε να διευθύνει το ντέρμπι της Κυριακής στην Μάνδρα μεταξύ του Μανδραικού και του Βύζα Μεγάρων. Βοηθοί του ο Δημόπουλος και Βαλκάνος. 4ος ο Πολύζος.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(3η αγωνιστική)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:00
ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

 

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή13/10/19 16:00

HABILAJ A., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 13/10/19 16:00
ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/10/19 16:30

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(3η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο12/10/19 16:00
ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/10/19 11:00
ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΤΣΑΚΙΡΗ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 13/10/19 12:00
HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/10/19 13:30
ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:00
ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:00
ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)

Σχετικά Άρθρα