ΕΠΣΔΑ: Ο Φώτης Ντάουλας στο ντέρμπι Ακράτητος-Πανελευσινιακός

ΕΠΣΔΑ: Ο Φώτης Ντάουλας στο ντέρμπι Ακράτητος-Πανελευσινιακός

Ο διαιτητής της Β΄Εθνικής Φώτης Ντάουλας θα διευθύνει την αναμέτρηση στα Ανω Λιόσια την Κυριακή (15:30) ανάμεσα στον Ακράτητητο και Πανελευσινιακό. Βοηθοί του θα είναι η Κουρομπίλια(σούπερ λίγκα) Κρέτσιμος(φουτμπολ-λιγκ).

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(19η αγωνιστική)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 16/02/19 15:00 HABILAJ A., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

ΒΥΖΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 17/02/19 15:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:00 HABILAJ A., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(17η αγωνιστική)

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 16/02/19 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/02/19 11:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 17/02/19 11:00 ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

Σχετικά Άρθρα