ΕΠΣΔΑ: Ο Δημόπουλος στην Μαγούλα, ο Φίτσας στο Καματερό, ο Σταθόπουλος στα Μέγαρα, ο Αλιάγας στην Γκορυτσά

Οι διαιτητές στην Α΄και Β΄κατηγορία

Ανακοινώθηκαν από την κεντρική επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες στην Α΄και Β΄κατηγορία Δυτικής Αττικής.

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(3η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ(16:00)
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ(16:00)
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ
ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
ΒΥΖΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ Ι.(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(2η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ(16:00)
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., HABILAJ A.(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ(11:00)

ΦΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΙΑΓΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α)

16:00)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α)

16:30)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ Γ. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

Σχετικά Άρθρα