ΕΠΣΔΑ: Ο Αριστείδης Βάτσιος στο ντέρμπι Πανελευσινιακός-Βύζας Μεγάρων

Ξεχωρίζει το ντέρμπι Πανελευσινιακός-Βύζας Μεγάρων

Ο σουπερλιγκάτος Αριστείδης Βάτσιος θα είναι ο διαιτητής στο ντέρμπι της 12ης αγωνιστικής μεταξύ του Πανελευσινιακού και του Βύζα που θα διεξαχθεί την Κυριακή στις 15:00 στο δημοτικό στάδιο Ελευσίνας. Βοηθοί θα είναι ο Δημόπουλος και Παύλος. Αναλυτικά οι ορισμοί.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(12η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΑΥΛΟΣ Χ., HABILAJ A.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 14/12/19 15:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 15/12/19 11:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 15/12/19 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(12η αγωνιστική)

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)

ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 15/12/19 10:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 15/12/19 11:30 HABILAJ A., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 15/12/19 13:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

Σχετικά Άρθρα