ΕΠΣΔΑ: Ο Αριστείδης Βάτσιος στο ντέρμπι Μανδραικός-Πανελευσινιακός

Ο Αριστείδης Βάτσιος στο ντέρμπι Μανδραικός-Πανελευσινιακός

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες της πρεμιέρας στην Α΄και Β΄κατηγορία στην Δυτική Αττική. Αναλυτικά:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(1η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ(16:00)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ (ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ)
ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ (ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ)

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ (ΜΑΓΟΥΛΑΣ)
ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ(16:00)

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ (ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (ΦΡΑΓΚΕΙΟ)
ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ (ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ)

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ (ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ)
ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(1η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ(16:00)

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ)

HABILAJ A., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )

ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ (ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ)
ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11:00)

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ(13:30)

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ(16:00)

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή(16:00)
HABILAJ A., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

Σχετικά Άρθρα