ΕΠΣΔΑ: Ο Αλιάγας στην Μαγούλα, ο Βάτσιος στην Μάνδρα, ο Νταούλας στην Ελευσίνα

Οι διαιτητές στην Δυτική Αττική

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(8η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 16/11/19 15:00

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 16/11/19 15:00

ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΑΤΣΙΟΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00

ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΚΟΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΦΩΤΗΣ ΝΤΑΟΥΛΑΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 15:30
HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(8η αγωνιστική)

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 10:30
ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 13:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΗΛΙΑΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ )

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:30

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

Σχετικά Άρθρα