ΕΠΣΔΑ: ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ Κ17 (2005-2006) Κ15 (2007-2008)

Από τους Υπεύθυνους του Εκπαιδευτικού Προγράμματος Γιάννη Φατόλια & Τάσο Στασινόπουλο και τους συνεργάτες τους Παναγιώτη Παυλίδη & Παναγιώτη Γεωργιάδη καλούνται τη ΔΕΥΤΕΡΑ 7/2/2022 και ώρα 14.45 στο γήπεδο  ́ ́ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ ́ ́ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές με αθλητική περιβολή (άσπρη μπλούζα – μαύρο σορτσάκι – άσπρες κάλτσες- επικαλαμίδες):

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ)
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΖΩΦΡΙΑ)
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ)
  4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΥΝΑΜΗ)
  5. ΑΣΒΕΣΤΑΣ (ΖΕΦΥΡΙ)
  6. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ (ΖΩΦΡΙΑ)
  7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
  8. ΚΥΠΑΡΙΔΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  9. ΛΙΑΣΚΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  10. ΜΑΡΟΥΣΚΟΣ (ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ)
  11. ΜΠΑΛΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ)
  12. ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ)
  13. ΝΤΑΛΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  14. ΝΤΑΡΒΙΝ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ)
  15. ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ)
  16. ΠΑΤΣΙΟΣ (ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ)
  17. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ)
  18. ΠΟΥΖΟΥΡΙΔΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ)
  19. ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  20. ΠΡΙΦΤΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ)
  21. ΣΒΥΡΟΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ)
  22. ΣΕΜΠΡΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  23. ΣΤΑΣΙΝΗΣ (ΙΚΑΡΟΣ)
  24. ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ)
  25. ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ)
  26. ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ)
  27. ΧΟΤΖΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ Κ15 (2007-2008)

Από τους Υπεύθυνους του Εκπαιδευτικού Προγράμματος Γιάννη Φατόλια & Τάσο Στασινόπουλο και τους συνεργάτες τους Παναγιώτη Παυλίδη & Παναγιώτη Γεωργιάδη καλούνται την ΔΕΥΤΕΡΑ 7/2/2022 και ώρα 14.45 στο γήπεδο  ́ ́ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ ́ ́ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές με αθλητική περιβολή (άσπρη μπλούζα – μαύρο σορτσάκι – άσπρες κάλτσες – επικαλαμίδες):

  1. ΑΛΑΜΑΝΟΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ)
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ)
  3. ΓΚΙΝΗΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)
  4. ΓΚΙΟΛΙΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΛΕΩΝ)
  6. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  7. ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ)
  8. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ (ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ)
  9. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  10. ΚΑΡΑΣΑΒΙΔΗΣ (ΛΕΩΝ)
  11. ΚΕΛΛΗΣ (ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ)
  12. ΚΟΡΡΕΣ (ΕΡΜΗΣ)
  13. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)
  14. ΜΑΖΓΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  15. ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ Α. (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  16. ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ Γ. (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  17. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  18. ΜΑΡΝΕΖΟΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ)
  19. ΜΑΥΡΙΔΗΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)
  20. ΜΥΡΤΑΪ (ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ)
  21. ΝΤΑΦΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  22. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)
  23. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ)
  24. ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  25. ΡΗΓΑΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ)
  26. ΣΑΧΙΜ (ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ)
  27. ΤΣΙΚΑΛΑΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ)
  28. ΤΣΙΚΟΛΑΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  29. ΦΟΛΕΡΟΣ (ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ)

Σχετικά Άρθρα