ΕΠΣΔΑ: Κλήση προεπιλογής προεθνικής Κ15-Κ17

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ Κ15 (2007-2008)

Από τους Υπεύθυνους του Εκπαιδευτικού Προγράμματος Γιάννη Φατόλια & Τάσο Στασινόπουλο και τους συνεργάτες τους Παναγιώτη Παυλίδη & Παναγιώτη Γεωργιάδη καλούνται την ΤΕΤΑΡΤΗ 29/12/2021 και ώρα 14.45 στο γήπεδο ΄΄ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ΄΄ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ & την ΠΕΜΠΤΗ 30/12/2021 και ώρα 11.30 (ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ) στο γήπεδο ‘’ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ’’ για ΑΓΩΝΑ με την ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές με αθλητική περιβολή (άσπρη μπλούζα – μαύρο σορτσάκι – άσπρες κάλτσες – επικαλαμίδες):

  1. ΑΛΑΜΑΝΟΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ)
  2. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ)
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ)
  4. ΓΚΙΝΗΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΛΕΩΝ)
  6. ΔΟΒΡΗΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  7. ΔΟΥΚΑΣ (ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ)
  8. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  9. ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ)
  10. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ (ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ)
  11. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  12. ΚΑΡΑΣΑΒΙΔΗΣ (ΛΕΩΝ)
  13. ΚΟΡΡΕΣ (ΕΡΜΗΣ)
  14. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)
  15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ)
  16. ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ Α. (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  17. ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ Γ. (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  18. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  19. ΜΑΡΝΕΖΟΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ)
  20. ΜΑΥΡΙΔΗΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)
  21. ΝΤΑΦΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  22. ΠΑΛΟΥΚΑ (ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ)
  23. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)
  24. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ)
  25. ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  26. ΡΗΓΑΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ)
  27. ΤΣΙΓΚΟΛΑΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
  28. ΤΣΙΚΑΛΑΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ)
  29. ΦΟΛΕΡΟΣ (ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ)

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ Κ17 (2005-2006)

Από τους Υπεύθυνους του Εκπαιδευτικού Προγράμματος Γιάννη Φατόλια & Τάσο Στασινόπουλο και τους συνεργάτες τους Παναγιώτη Παυλίδη & Παναγιώτη Γεωργιάδη καλούνται την ΤΕΤΑΡΤΗ 29/12/2021 και ώρα 14.45 στο γήπεδο ΄΄ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ΄΄ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές με αθλητική περιβολή (άσπρη μπλούζα – μαύρο σορτσάκι – άσπρες κάλτσες- επικαλαμίδες):

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ)
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΖΩΦΡΙΑ)i
  3. ΑΛΑΜΑΝΟΣ (ΒΥΖΑΣ)
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ)
  5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΥΝΑΜΗ)
  6. ΑΣΒΕΣΤΑΣ (ΖΕΦΥΡΙ)
  7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ)
  8. ΚΥΠΑΡΙΔΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  9. ΛΙΑΣΚΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  10. ΜΑΡΟΥΣΚΟΣ (ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ)
  11. ΜΠΑΛΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ)
  12. ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ)
  13. ΝΤΑΛΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  14. ΝΤΑΡΒΙΝ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ)
  15. ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ)
  16. ΠΑΤΣΙΟΣ (ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ)
  17. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ)
  18. ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  19. ΠΡΙΦΤΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ)
  20. ΣΒΥΡΟΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ)
  21. ΣΕΜΠΡΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  22. ΣΤΑΣΙΝΗΣ (ΙΚΑΡΟΣ)
  23. ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ)
  24. ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ)
  25. ΧΟΤΖΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)
  26. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ (ΖΩΦΡΙΑ)

Σχετικά Άρθρα