ΕΠΣΔΑ: Η Κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄ κατηγορίας

ΕΠΣΔΑ: Η Κλήρωση της Α΄κατηγορίας

 

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α’ και Β’ Κατηγορίας καθώς και του Κυπέλλου στο “Atrium Πολυχώρος” .

Τηρήθηκε το Υγειονομικό Πρωτόκολλο κατά την είσοδο των παρευρισκομένων λόγω του covid 19 στο χώρο.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 2-3/10.

1η αγωνιστική

  • Ζωφριά – Βύζας Μεγάρων
  • Μεγαρικός – Σκορπιός Φυλής
  • Απόλλων Ποντίων – Μικρασιατική
  • Νέα Πέραμος – Θρασύβουλος
  • Λαμπερή Ελευσίνας – Αστέρας Μαγούλας
  • ΠΑΟΚ Μάνδρας – Ηρακλής Ελευσίνας
  • Ακράτητος – Ασπρόπυργος
  • Εθνικός Πανοράματος – Πυρρίχιος

2η αγωνιστική

  • Μικρασιατική – Μεγαρικός
  • Θρασύβουλος – Σκορπιός Φυλής
  • Αστέρας Μαγούλας – Απόλλων Ποντίων
  • Ηρακλής Ελευσίνας – Νέα Πέραμος
  • Ασπρόπυργος – Λαμπερή Ελευσίνας
  • Πυρρίχιος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
  • Βύζας Μεγάρων – Ακράτητος
  • Εθνικός Πανοράματος – Ζωφριά

3η αγωνιστική

  • Θρασύβουλος – Μικρασιατική
  • Μεγαρικός – Αστέρας Μαγούλας
  • Σκορπιός Φυλής – Ηρακλής Ελευσίνας
  • Απόλλων Ποντίων – Ασπρόπυργος
  • Νέα Πέραμος – Πυρρίχιος
  • Λαμπερή Ελευσίνας – Βύζας Μεγάρων
  • ΠΑΟΚ Μάνδρας – Εθνικός Πανοράματος
  • Ζωφριά – Ακράτητος

4η αγωνιστική

  • Αστέρας Μαγούλας – Θρασύβουλος
  • Ηρακλής Ελευσίνας – Μικρασιατική
  • Ασπρόπυργος – Μεγαρικός
  • Πυρρίχιος – Σκορπιός Φυλής
  • Βύζας Μεγάρων – Απόλλων Ποντίων
  • Εθνικός Πανοράματος – Νέα Πέραμος
  • Ακράτητος – Λαμπερή Ελευσίνας
  • ΠΑΟΚ Μάνδρας – Ζωφριά

 

 

 

5η αγωνιστική

  • Ηρακλής Ελευσίνας – Αστέρας Μαγούλας
  • Θρασύβουλος – Ασπρόπυργος
  • Μικρασιατική – Πυρρίχιος
  • Μεγαρικός – Βύζας Μεγάρων
  • Σκορπιός Φυλής – Εθνικός Πανοράματος
  • Απόλλων Ποντίων – Ακράτητος
  • Νέα Πέραμος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
  • Ζωφριά – Λαμπερή Ελευσίνας

6η αγωνιστική

  • Ασπρόπυργος – Ηρακλής Ελευσίνας
  • Πυρρίχιος – Αστέρας Μαγούλας
  • Βύζας Μεγάρων – Θρασύβουλος
  • Εθνικός Πανοράματος – Μικρασιατική
  • Ακράτητος – Μεγαρικός
  • ΠΑΟΚ Μάνδρας – Σκορπιός Φυλής
  • Λαμπερή Ελευσίνας – Απόλλων Ποντίων
  • Νέα Πέραμος – Ζωφριά

7η αγωνιστική

  • Πυρρίχιος – Ασπρόπυργος
  • Ηρακλής Ελευσίνας – Βύζας Μεγάρων
  • Αστέρας Μαγούλας – Εθνικός Πανοράματος
  • Θρασύβουλος – Ακράτητος
  • Μικρασιατική – ΠΑΟΚ Μάνδρας
  • Μεγαρικός – Λαμπερή Ελευσίνας
  • Σκορπιός Φυλής – Νέα Πέραμος
  • Ζωφριά – Απόλλων Ποντίων

8η αγωνιστική

  • Βύζας Μεγάρων – Πυρρίχιος
  • Εθνικός Πανοράματος – Ασπρόπυργος
  • Ακράτητος – Ηρακλής Ελευσίνας
  • ΠΑΟΚ Μάνδρας – Αστέρας Μαγούλας
  • Λαμπερή Ελευσίνας – Θρασύβουλος
  • Νέα Πέραμος – Μικρασιατική
  • Απόλλων Ποντίων – Μεγαρικός
  • Σκορπιός Φυλής – Ζωφριά

9η αγωνιστική

  • Βύζας Μεγάρων – Εθνικός Πανοράματος
  • Πυρρίχιος – Ακράτητος
  • Ασπρόπυργος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
  • Ηρακλής Ελευσίνας – Λαμπερή Ελευσίνας
  • Αστέρας Μαγούλας – Νέα Πέραμος
  • Θρασύβουλος – Απόλλων Ποντίων
  • Μικρασιατική – Σκορπιός Φυλής
  • Ζωφριά – Μεγαρικός

10η αγωνιστική

  • Ακράτητος – Εθνικός Πανοράματος
  • ΠΑΟΚ Μάνδρας – Βύζας Μεγάρων
  • Λαμπερή Ελευσίνας – Πυρρίχιος
  • Νέα Πέραμος – Ασπρόπυργος
  • Απόλλων Ποντίων – Ηρακλής Ελευσίνας
  • Σκορπιός Φυλής – Αστέρας Μαγούλας
  • Μεγαρικός – Θρασύβουλος
  • Μικρασιατική – Ζωφριά

11η αγωνιστική

  • Ακράτητος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
  • Εθνικός Πανοράματος – Λαμπερή Ελευσίνας
  • Βύζας Μεγάρων – Νέα Πέραμος
  • Πυρρίχιος – Απόλλων Ποντίων
  • Ασπρόπυργος – Σκορπιός Φυλής
  • Ηρακλής Ελευσίνας – Μεγαρικός
  • Αστέρας Μαγούλας – Μικρασιατική
  • Ζωφριά – Θρασύβουλος

12η αγωνιστική

  • Λαμπερή Ελευσίνας – ΠΑΟΚ Μάνδρας
  • Νέα Πέραμος – Ακράτητος
  • Απόλλων Ποντίων – Εθνικός Πανοράματος
  • Σκορπιός Φυλής – Βύζας Μεγάρων
  • Μεγαρικός – Πυρρίχιος
  • Μικρασιατική – Ασπρόπυργος
  • Θρασύβουλος – Ηρακλής Ελευσίνας
  • Αστέρας Μαγούλας – Ζωφριά

13η αγωνιστική

  • Λαμπερή Ελευσίνας – Νέα Πέραμος
  • ΠΑΟΚ Μάνδρας – Απόλλων Ποντίων
  • Ακράτητος – Σκορπιός Φυλής
  • Εθνικός Πανοράματος – Μεγαρικός
  • Βύζας Μεγάρων – Μικρασιατική
  • Πυρρίχιος – Θρασύβουλος
  • Ασπρόπυργος – Αστέρας Μαγούλας
  • Ζωφριά – Ηρακλής Ελευσίνας

14η αγωνιστική

  • Απόλλων Ποντίων – Νέα Πέραμος
  • Σκορπιός Φυλής – Λαμπερή Ελευσίνας
  • Μεγαρικός – ΠΑΟΚ Μάνδρας
  • Μικρασιατική – Ακράτητος
  • Θρασύβουλος – Εθνικός Πανοράματος
  • Αστέρας Μαγούλας – Βύζας Μεγάρων
  • Ηρακλής Ελευσίνας – Πυρρίχιος
  • Ασπρόπυργος – Ζωφριά

15η αγωνιστική

  • Νέα Πέραμος – Μεγαρικός
  • Λαμπερή Ελευσίνας – Μικρασιατική
  • ΠΑΟΚ Μάνδρας – Θρασύβουλος
  • Ακράτητος – Αστέρας Μαγούλας
  • Εθνικός Πανοράματος – Ηρακλής Ελευσίνας
  • Βύζας Μεγάρων – Ασπρόπυργος
  • Ζωφριά – Πυρρίχιος
  • Απόλλων Ποντίων – Σκορπιός Φυλής

Σχετικά Άρθρα