ΕΠΣΔΑ: Εβρεξε γκόλ στην Δυτική Αττική. Τα αποτελέσματα σε Α’ και Β΄κατηγορία

Ακλόνητος ο Ακράτητος επικράτησε 2-0 της Ζωφριάς στο ντέρμπι των Ανω Λιοσίων

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(22η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 1-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1-7
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 4-2
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ 3-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 1-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 55
2. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 53
3. ΒΥΖΑΣ 49
4. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 40
5. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 39
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 37
7. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 33
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 27
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 22
10. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 20
11. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 18
12. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 16
13. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 14
14. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 7

Η ΕΠΟΜΕΝΗ (23η αγωνιστική)

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 23/03/19 15:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 23/03/19 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 24/03/19 15:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 24/03/19 15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:0

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(20η αγωνιστική)

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 1-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 5-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 4-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 3-9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 5-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 47
2. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 41
3. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 41
4. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 39
5. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 39
6. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 37
7. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 25
8. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 23
9. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 18
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 14
11. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 11
12. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 1

Η ΕΠΟΜΕΝΗ (21η αγωνιστική)

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 23/03/19 15:00
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/03/19 15:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 23/03/19 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 24/03/19 11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 24/03/19 15:00
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 24/03/19 15:00

Σχετικά Άρθρα