ΕΠΣΑΝΑ:Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή06/02/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑναβύσσουΚυριακή06/02/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
3.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή06/02/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
4.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή06/02/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
5.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗΚρυονερίουΚυριακή06/02/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο05/02/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
7.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓέρακαΣάββατο05/02/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
8.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο05/02/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
9.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΡΚΟΡαφήναςΚυριακή06/02/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
10.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚαλυβίωνΚυριακή06/02/2215:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο05/02/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
12.ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή06/02/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
13.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή06/02/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
14.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚερατέαςΚυριακή06/02/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
15.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή06/02/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Νέας ΜάκρηςΣάββατο05/02/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
17.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔιονύσουΣάββατο05/02/2215:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
18.ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔιώνηςΚυριακή06/02/2215:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
19.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή06/02/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
20.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή06/02/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ .., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
21.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή06/02/2215:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
22.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΚυριακή06/02/2215:00ΣΤΑΣΗΣ Π., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

Σχετικά Άρθρα