ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές στην Ανατολική Αττική

Οι διαιτητές στην Ανατολική Αττική Α’Β΄και Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή23/01/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή23/01/2215:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή23/01/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
5.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή23/01/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή23/01/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο22/01/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
8.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΣταμάταςΣάββατο22/01/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
9.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟΓραμματικούΚυριακή23/01/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
10.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή23/01/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ..
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
11.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝΒούλαςΚυριακή23/01/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
Β Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο22/01/2215:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
13.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒάρηςΣάββατο22/01/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
14.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο22/01/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
15.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓέρακαΚυριακή23/01/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
16.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή23/01/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο22/01/2215:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
18.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔιονύσουΣάββατο22/01/2215:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
19.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠολυδενδρίουΣάββατο22/01/2215:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
20.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο22/01/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ .., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
21.ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΡαφήναςΚυριακή23/01/2215:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
22.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή23/01/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
23.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή23/01/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ .., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

Σχετικά Άρθρα