ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές στην Α΄και Γ΄κατηγορία

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές στην Α΄και Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 26/09/21 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 26/09/21 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 26/09/21 16:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 26/09/21 16:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 26/09/21 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 25/09/21 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 25/09/21 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 25/09/21 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΚΗ Γραμματικού Κυριακή 26/09/21 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βούλας Κυριακή 26/09/21 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 

 

Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βούλας Σάββατο 25/09/21 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 25/09/21 16:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Κουβαρά Σάββατο 25/09/21 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 26/09/21 16:30 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 26/09/21 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 26/09/21 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βάρης Κυριακή 26/09/21 16:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

 

Σχετικά Άρθρα