ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές και οι βοηθοί στην Ανατολική Αττική

Οι διαιτητές και οι βοηθοί στην Ανατολική Αττική

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(15η αγωνιστική)

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αρτέμιδος Σάββατο 18/12/21 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 19/12/21 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/12/21 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αναβύσσου Κυριακή 19/12/21 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(14η αγωνιστική)

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 18/12/21 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Γραμματικού Κυριακή 19/12/21 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/12/21 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΡΚΟ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 19/12/21 15:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βούλας Κυριακή 19/12/21 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Β Κατηγορία(12η αγωνιστική)

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 18/12/21 15:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 18/12/21 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 19/12/21 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Κυριακή 19/12/21 15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)

ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 19/12/21 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ .., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

Γ Κατηγορία(13η αγωνιστική)

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 18/12/21 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )

(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 18/12/21 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ .., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κουβαρά Σάββατο 18/12/21 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Πολυδενδρίου Κυριακή 19/12/21 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 19/12/21 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 19/12/21 15:00 ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Ραφήνας Κυριακή 19/12/21 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

Σχετικά Άρθρα