ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία Αθήνας

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 15:00
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/01/23 15:00

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/01/23 15:00

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΒΥΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 22/01/23 15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/01/23 12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/01/23 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/01/23 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 11:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/01/23 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/23 15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΟΨ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/01/23 15:00
ΠΕΥΚΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/01/23 15:00
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/01/23 15:00
ΖΕΦΥΡΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/01/23 11:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/01/23 11:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/01/23 12:00

Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/23 09:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 22/01/23 11:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/01/23 12:00

Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/23 12:00
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/01/23 15:00
ΠΛΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/01/23 15:00

Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:30
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/01/23 09:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/01/23 11:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/01/23 11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/23 11:00

Σχετικά Άρθρα