EΠΣΑ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Οι αγώνεςτου Σαββατοκύριακου στην Α’Β’ Γ’ Κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 10/11/19 15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/11/19 15:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/11/19 15:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/11/19 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΠΕΥΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/11/19 11:30
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/11/19 15:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΠΟΨ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/11/19 15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/11/19 09:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10/11/19 11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/11/19 12:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 10/11/19 15:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 09:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 10:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/11/19 11:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 12:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΑΦΟΒΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 11:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/11/19 11:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/11/19 11:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/11/19 11:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/11/19 11:30

Σχετικά Άρθρα