ΕΠΣΑ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα και στις τρείς κατηγορίες

ΕΠΣΑ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 14/11/21 15:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/11/21 15:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 14/11/21 15:00
 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 13/11/21 15:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/11/21 11:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/11/21 15:00
 

 

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/11/21 15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 14/11/21 15:00
 

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

ΙΑΣΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 14/11/21 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/11/21 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 14/11/21 15:00
 

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/11/21 11:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/11/21 11:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΟΨ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 14/11/21 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/11/21 15:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/11/21 15:00
 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/11/21 15:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/11/21 15:00
 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/11/21 15:00
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 14/11/21 15:00
 

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/11/21 15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/11/21 15:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/11/21 15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 14/11/21 15:00
 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 14/11/21 11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/11/21 11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/11/21 15:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/11/21 15:00
 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/11/21 15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/11/21 11:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/11/21 12:00
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/11/21 15:00
 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΑΦΟΒΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/11/21 09:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 10:30
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/11/21 11:00
ΠΛΑΤΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/11/21 15:00
 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/11/21 15:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 13/11/21 15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/11/21 11:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/11/21 15:00

Σχετικά Άρθρα