ΕΠΣΑ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο22/01/2215:00
2.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο22/01/2215:00
3.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο22/01/2215:00
4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥΚυριακή23/01/2215:00
5.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή23/01/2215:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦΣάββατο22/01/2215:00
7.ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο22/01/2215:00
8.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/01/2215:00
9.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή23/01/2215:00
10.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦΚυριακή23/01/2215:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο22/01/2215:00
12.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο22/01/2215:00
13.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο22/01/2215:00
14.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή23/01/2215:00
15.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Κυριακή23/01/2215:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/01/2215:00
17.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο22/01/2215:00
18.ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00
19.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή23/01/2215:00
20.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή23/01/2215:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΟΨΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00
22.ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο22/01/2215:00
23.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή23/01/2211:00
24.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή23/01/2212:00
25.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/01/2215:00
26.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΑΛΑΞΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή23/01/2215:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο22/01/2215:00
28.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή23/01/2209:30
29.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΥΚΗΣΚυριακή23/01/2211:00
30.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/01/2211:00
31.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή23/01/2211:00
32.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/01/2215:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/01/2215:00
34.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/01/2215:00
35.ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο22/01/2215:00
36.ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή23/01/2211:30
37.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή23/01/2215:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο22/01/2215:00
39.ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Σάββατο22/01/2215:00
40.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο22/01/2215:00
41.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/01/2211:00
42.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Κυριακή23/01/2215:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο22/01/2215:00
44.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή23/01/2211:00
45.ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή23/01/2211:00
46.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/01/2215:00
47.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή23/01/2215:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο22/01/2215:00
49.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή23/01/2211:00
50.ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Κυριακή23/01/2211:00
51.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦΚυριακή23/01/2211:30
52.ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή23/01/2215:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53.ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00
54.ΑΦΟΒΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο22/01/2215:00
55.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο22/01/2215:00
56.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή23/01/2211:00
57.ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή23/01/2211:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00
59.ΚΟΥΚΑΚΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή23/01/2209:30
60.ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΙΛΙΟΥΚυριακή23/01/2210:00
61.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/01/2215:00
62.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή23/01/2215:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχετικά Άρθρα