ΕΠΣΑ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα και οι διαιτητές στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/01/23 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/01/23 15:00
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/01/23 15:00
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/01/23 10:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΛΩΝΗ Ε.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:30
ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00
ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/01/23 15:00
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/01/23 15:00
ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/01/23 15:00
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

ΑΡΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00
ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00
ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 3-0 α.α.
ΠΟΨ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΙΣΣΑ Α.

ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/23 15:00
ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/01/23 15:00
ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΖΗΣΗΣ Σ.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/23 15:00
ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

ΛΙΣΙΑ 2004 – ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/01/23 15:00
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.

Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 14/01/23 15:00 ΜΟΥΖΑΣ Β., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/01/23 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/23 09:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 15/01/23 09:30 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.

ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/01/23 11:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.

Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/01/23 11:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/01/23 11:00
ΖΗΣΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/01/23 11:00
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β.

Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/01/23 10:30
ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.,
ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.

ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/23 11:00
ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΖΕΡΒΟΥ Ν.

ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/23 12:00
ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι.

Σχετικά Άρθρα