ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα στην Αθήνα Α΄’ Β’ και Γ΄κατηγορία

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα στην Αθήνα Α΄’ Β’ και Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2-5
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1-7
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3-2

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 4-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ Αναβλήθηκε
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 0-0

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1-0

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(8η αγωνιστική)

ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 0-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-3
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2-5
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 0-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ 0-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ 3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1-5
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3-4

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 0-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 2-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2-1

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1-0
ΠΕΥΚΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 3-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ 3-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2-2
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ 4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 3-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5-2
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ 1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 4-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 0-3
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1-2

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 7-0
ΑΡΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΥΜΗΤΤΟΥ 1-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ 1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΦΟΒΟΣ 1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1-4

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4-0
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 0-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3-3
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2-3

Σχετικά Άρθρα