ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα στην Α΄Β΄Γ΄κατηγορία Αθήνας

Τα αποτελέσματα στην Α΄Β΄Γ΄κατηγορία Αθήνας

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α 2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 0-1
ΙΑΣΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-5
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ 2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ 3-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 1-6
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2-6
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0-0
16. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3-2

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 5-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΥΡΩΝ 0-2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 2-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΠΕΥΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΛΑΤΩΝ 1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1-2

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΠΟΨ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 0-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 2-1
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 3-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2-4
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 1-4
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 3-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 0-4
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 4-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1-8
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 3-2

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1-0
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY 1-0
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 5-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ 1-2
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0-4
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ 3-3

Σχετικά Άρθρα