ΕΠΣΑ: Σε αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο η Αθήνα στην Α’ Β’ και Γ΄κατηγορία

Οι αγώνες στην Α΄Β’ Γ΄κατηγορία

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 16/02/20 15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
ΡΟΥΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 16/02/20 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/02/20 11:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 16/02/20 15:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 16/02/20 15:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/02/20 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 16/02/20 11:30
ΠΕΥΚΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
ΠΛΑΤΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 16/02/20 15:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΟΨ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/02/20 11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 16/02/20 11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/02/20 15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/02/20 09:00
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 09:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 16/02/20 11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/02/20 11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/02/20 12:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 16/02/20 15:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/02/20 09:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 16/02/20 09:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/02/20 09:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/02/20 12:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/02/20 15:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/02/20 15:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/02/20 11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 16/02/20 11:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/02/20 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00

Σχετικά Άρθρα