ΕΠΣΑ: Οι διατητές του Σαββατοκύριακου στις τρεις κατηγορίες της Αθήνας

Οι διατητές του Σαββατοκύριακου στις τρεις κατηγορίες της Αθήνας

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(13η αγωνιστική)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/12/21 11:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(13η αγωνιστική)

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(12η αγωνιστική)

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/12/21 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/12/21 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

9η αγωνιστική
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη 22/12/21 15:00

11η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 05/01/22 15:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος(12η αγωνιστική)

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

ΙΑΣΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος(12η αγωνιστική)

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

ΠΟΨ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/12/21 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΥΨΑΣ Ι.

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(12η αγωνιστική)

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/12/21 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/12/21 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος(12η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε.

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος(12η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/12/21 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/12/21 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/12/21 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.

ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.

Σχετικά Άρθρα