ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

 

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
3. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α.
7. ΙΑΣΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
11. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/10/19 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
16. ΡΟΥΦ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
18. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
19. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
20. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
21. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

25. ΠΕΥΚΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
26. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
27. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
28. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/10/19 11:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
31. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/10/19 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/10/19 16:15 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

33. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
35. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
36. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/10/19 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
37. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/10/19 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
38. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/10/19 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
42. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/10/19 09:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
43. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/10/19 09:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/10/19 12:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
45. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/10/19 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
46. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
48. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
52. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
54. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 13/10/19 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
55. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
56. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 13:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/10/19 10:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
61. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 11:00
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/10/19 11:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/10/19 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
64. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/10/19 13:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.

Σχετικά Άρθρα