ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Οι διαιτητές στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο22/01/2215:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
6.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο22/01/2215:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
7.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο22/01/2215:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥΚυριακή23/01/2215:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
9.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή23/01/2215:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦΣάββατο22/01/2215:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
11.ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο22/01/2215:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
12.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/01/2215:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
13.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή23/01/2215:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
14.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦΚυριακή23/01/2215:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο22/01/2215:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
16.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο22/01/2215:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
17.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο22/01/2215:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
18.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή23/01/2215:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
19.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Κυριακή23/01/2215:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/01/2215:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
21.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο22/01/2215:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
22.ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
23.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή23/01/2215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
24.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή23/01/2215:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΟΨΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
26.ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο22/01/2215:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
27.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή23/01/2211:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.
28.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή23/01/2212:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
29.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/01/2215:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
30.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΑΛΑΞΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή23/01/2215:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο22/01/2215:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
32.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή23/01/2209:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
33.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΥΚΗΣΚυριακή23/01/2211:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
34.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/01/2211:00ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
35.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή23/01/2211:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
36.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/01/2215:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/01/2215:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
38.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/01/2215:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
39.ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο22/01/2215:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
40.ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή23/01/2211:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
41.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή23/01/2215:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο22/01/2215:00ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
43.ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Σάββατο22/01/2215:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
44.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο22/01/2215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
45.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/01/2211:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
46.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Κυριακή23/01/2215:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο22/01/2215:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΖΩΝΑΡΑΣ Χ., ΚΟΥΡΕΑΣ Ι.
48.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή23/01/2211:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
49.ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή23/01/2211:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Σ.
50.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/01/2215:00ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π.
51.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή23/01/2215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο22/01/2215:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
53.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή23/01/2211:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΜΟΥΖΑΣ Β.
54.ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Κυριακή23/01/2211:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΣ Ι., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β.
55.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦΚυριακή23/01/2211:30ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.
56.ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή23/01/2215:00ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
58.ΑΦΟΒΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο22/01/2215:00ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
59.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο22/01/2215:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ.
60.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή23/01/2200:00Αναβλήθηκε
61.ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή23/01/2211:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
63.ΚΟΥΚΑΚΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή23/01/2209:30ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ Β.
64.ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΙΛΙΟΥΚυριακή23/01/2210:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΟΛΥΖΟΣ Α.
65.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/01/2215:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
66.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή23/01/2215:00ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΦΑΛΗΣ Γ., ΡΗΓΑΣ Σ.

Σχετικά Άρθρα