ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί στουςαγώνες στην Α΄και Β΄κατηγορία  καθώς και στα πρωταθλήματα της Κ18 και Κ16 της ΕΠΣΑ. Αναλυτικά:

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
 

 

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 03/10/21 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
 

 

 

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
 

 

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
 

 

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΟΨ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ.
 

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/10/21 13:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
 

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
 

 

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/10/21 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
 

 

Κ 18 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 02/10/21 09:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/10/21 17:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/10/21 19:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/10/21 13:30 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/10/21 19:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
 

 

Κ 18 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/10/21 10:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 02/10/21 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 02/10/21 12:45 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 03/10/21 11:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/10/21 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
 

 

Κ 18 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/10/21 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/10/21 11:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 19:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/10/21 11:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 03/10/21 13:15 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
 

 

Κ 18 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/10/21 11:15 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 19:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΩΝΗ Ε.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/10/21 17:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/10/21 18:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/10/21 19:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
 

 

Κ 18 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/10/21 10:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/10/21 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/10/21 11:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 03/10/21 10:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/10/21 19:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
 

 

Κ 18 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 02/10/21 10:30 0-3 α.α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/10/21 19:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/10/21 19:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/10/21 19:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/10/21 19:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ.
 

 

Κ 16 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

 

 

  ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/10/21 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/10/21 10:30 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 19:00 ΚΑΡΡΑΣ Α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 02/10/21 19:30 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
ΙΑΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/10/21 10:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
 

 

Κ 16 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/10/21 10:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/10/21 10:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 02/10/21 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/10/21 11:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/10/21 13:30 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
 

 

Κ 16 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/10/21 10:30 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/10/21 19:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/10/21 09:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/10/21 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 03/10/21 12:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
 

 

Κ 16 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΠΕΥΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 02/10/21 10:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/10/21 13:30 ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 13:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 03/10/21 11:00 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/10/21 11:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
 

 

Κ 16 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/10/21 12:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΤΕΡΨΙΘΕΑ STAR ΒΟΥΛΑΣ Σάββατο 02/10/21 13:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/10/21 13:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 02/10/21 18:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 02/10/21 18:45 ΓΚΙΚΑΣ Φ.
 

 

Κ 16 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 02/10/21 10:00 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 02/10/21 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/10/21 09:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
ΑΕΚ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Κυριακή 03/10/21 10:30 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/10/21 10:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
 

 

Κ 16 7ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/10/21 09:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/10/21 09:30 ΛΩΝΗ Ε.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/10/21 12:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/10/21 12:00 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/10/21 13:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

Σχετικά Άρθρα