ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
1. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
2. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
3. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
5. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
 

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

6. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
7. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
8. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 21/11/21 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 21/11/21 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
10. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/11/21 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
 

 

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
12. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
13. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 21/11/21 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α.
 

 

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

15. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
16. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
17. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
18. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
19. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
 

 

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(8η αγωνιστική)

20. ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
21. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
22. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
23. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
24. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
25. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
 

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
27. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
28. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
29. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/11/21 10:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
30. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
31. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/11/21 11:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
 

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

32. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
33. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
34. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
35. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
36. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
 

 

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

37. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
38. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
39. ΠΕΥΚΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
40. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
41. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
 

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
43. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 20/11/21 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
44. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/11/21 10:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
45. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 21/11/21 11:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΟΛΥΖΟΣ Α., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
46. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
 

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

47. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι.
48. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
49. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/11/21 09:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
50. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/11/21 10:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΖΑΣ Β.
51. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/11/21 11:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΖΩΝΑΡΑΣ Χ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
 

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

52. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α.
53. ΑΡΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
54. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/11/21 12:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
55. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ.
56. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
 

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

57. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΚΑΦΑΛΗΣ Γ.
58. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 09:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΑΚΑΣΙΝΗΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΣ Ι.
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 10:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
60. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 11:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π.
61. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/11/21 11:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.

Σχετικά Άρθρα