ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/10/19 16:15
 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 06/10/19 16:15
 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/10/19 16:15
ΒΥΡΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:15
 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/10/19 16:15
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/10/19 16:15
 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΠΟΨ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/10/19 11:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/10/19 16:15
 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/10/19 16:15
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/10/19 10:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/10/19 11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/10/19 11:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/10/19 11:00
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 13:30
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/10/19 16:15
 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/10/19 10:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 06/10/19 11:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/10/19 11:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/10/19 11:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/10/19 13:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 06/10/19 16:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:15
 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/10/19 16:15
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 10:30
ΑΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/10/19 11:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 11:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/10/19 16:15
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/10/19 16:15
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/10/19 16:15
67. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/10/19 16:15

 

Σχετικά Άρθρα