ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα Α’ Β’ Γ’ κατηγορία

ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα Α’ Β’ Γ’ κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(7η αγωνιστική)

8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:30

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(7η αγωνιστική)

13. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/11/21 15:00
14. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/11/21 15:00
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/11/21 15:00
16. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
17. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 07/11/21 15:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(6η αγωνιστική)

18. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
19. ΒΥΡΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
20. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 07/11/21 15:00
21. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 07/11/21 15:00
22. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 07/11/21 15:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος(6η αγωνιστική)

23. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/11/21 15:00
24. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
25. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
26. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/11/21 15:00
27. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος(6η αγωνιστική)

28. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
29. ΠΟΨ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
30. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
31. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
32. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
33. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/11/21 11:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(6η αγωνιστική)

34. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
35. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
36. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/11/21 09:30
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 11:30
38. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/11/21 12:30
39. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/11/21 15:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος(6η αγωνιστική)

40. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/11/21 15:00
41. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
42. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 07/11/21 15:00
43. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
44. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/11/21 15:00

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος(6η αγωνιστική)

45. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 06/11/21 15:00
46. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/11/21 11:00
47. ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
48. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 07/11/21 15:00
49. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 07/11/21 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος(5η αγωνιστική)

50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
51. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/11/21 15:00
52. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/11/21 11:00
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 07/11/21 11:00
54. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 07/11/21 11:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος(5η αγωνιστική)

55. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/11/21 15:00
56. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
57. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/11/21 10:00
58. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/11/21 12:15
59. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/11/21 12:30

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος(5η αγωνιστική)

60. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
61. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/11/21 09:30
62. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/11/21 09:30
63. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 11:00
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/11/21 15:30

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(5η αγωνιστική)

65. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 06/11/21 15:00
66. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 09:00
67. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 07/11/21 09:30
68. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/11/21 11:00
69. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:00

Σχετικά Άρθρα