ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/02/20 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/02/20 15:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00
ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 09/02/20 15:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/02/20 15:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΠΟΨ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/02/20 11:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/02/20 11:00
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/02/20 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 08/02/20 15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 10:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/02/20 10:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/02/20 11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 11:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/02/20 15:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/02/20 09:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 09:30
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/02/20 10:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/02/20 12:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 09/02/20 12:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

ΑΡΙΩΝ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 09/02/20 11:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 11:00
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/02/20 11:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/02/20 15:00
ΑΦΟΒΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/02/20 15:00

Σχετικά Άρθρα