ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄Γ΄κατηγορία

ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(5η αγωνιστική)

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/10/21 16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 24/10/21 16:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(5η αγωνιστική)

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 24/10/21 16:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 16:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(4η αγωνιστική)

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΒΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 23/10/21 16:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/10/21 16:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 24/10/21 16:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος(4η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 24/10/21 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος(4η αγωνιστική)

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΠΟΨ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/10/21 16:00
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/10/21 16:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(4η αγωνιστική)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/10/21 10:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 24/10/21 11:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 24/10/21 16:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος(4η αγωνιστική)

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 24/10/21 16:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 24/10/21 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/10/21 16:00

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος(4η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/10/21 16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 24/10/21 11:00
ΠΕΥΚΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 24/10/21 16:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος(3η αγωνιστική)

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 23/10/21 16:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 24/10/21 11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 24/10/21 16:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος(3η αγωνιστική)

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/10/21 09:30
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 24/10/21 10:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/10/21 12:30
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 24/10/21 16:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος(3η αγωνιστική)

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/10/21 09:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/10/21 12:30
ΑΦΟΒΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/10/21 16:00

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(3η αγωνιστική)

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 23/10/21 16:00
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 24/10/21 09:30
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 10:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/10/21 16:00

Σχετικά Άρθρα