ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄και Β΄κατηγορία

ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄και Β΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/10/21 16:30
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 03/10/21 11:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 03/10/21 16:30
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/10/21 16:30

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/10/21 16:30
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/10/21 16:30
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/10/21 16:30

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΟΨ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/10/21 16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/10/21 16:30

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/10/21 13:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 03/10/21 16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/10/21 16:30
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/10/21 16:30
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 03/10/21 16:30

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/10/21 11:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/10/21 16:30

Σχετικά Άρθρα