ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/02/2211:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή06/02/2215:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Κυριακή06/02/2215:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/02/2215:30
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/02/2215:30

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο05/02/2215:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο05/02/2215:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο05/02/2215:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο05/02/2215:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή06/02/2211:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/02/2215:00
ΒΥΡΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο05/02/2215:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥΣάββατο05/02/2215:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/02/2215:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή06/02/2215:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο05/02/2215:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο05/02/2215:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή06/02/2215:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή06/02/2215:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή06/02/2215:00

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(14η αγωνιστική)
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο05/02/2215:00
ΠΟΨ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο05/02/2215:00
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο05/02/2215:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή06/02/2211:30
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή06/02/2215:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή06/02/2215:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή06/02/2210:30
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή06/02/2211:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή06/02/2211:30
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/02/2212:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή06/02/2215:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή06/02/2215:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο05/02/2215:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο05/02/2215:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/02/2215:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή06/02/2215:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή06/02/2215:30

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/02/2215:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗΣάββατο05/02/2215:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή06/02/2211:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/02/2215:00
ΠΕΥΚΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣΚυριακή06/02/2215:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο05/02/2215:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/02/2209:30
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/02/2209:30
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΡΟΥΦΚυριακή06/02/2211:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή06/02/2215:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο05/02/2215:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο05/02/2215:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦΣάββατο05/02/2215:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/02/2215:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή06/02/2212:30

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/02/2215:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή06/02/2209:30
ΑΡΙΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή06/02/2211:00
ΠΛΑΤΩΝ – ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή06/02/2211:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/02/2215:00


Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/02/2215:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/02/2215:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο05/02/2215:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/02/2211:00
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή06/02/2215:00

Σχετικά Άρθρα