ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β’Γ Αθήνας

ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β’Γ Αθήνας

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο12/02/2215:00
2.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο12/02/2215:00
3.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο12/02/2215:00
4.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή13/02/2215:00
5.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΙΛΙΟΥΚυριακή13/02/2215:30
18η αγωνιστική
6.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη16/02/2215:30
7.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη16/02/2215:30
8.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤετάρτη16/02/2215:30
9.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΤετάρτη16/02/2215:30
10.ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Τετάρτη16/02/2215:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο12/02/2215:00
12.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦΣάββατο12/02/2215:00
13.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή13/02/2211:00
14.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή13/02/2215:00
15.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή13/02/2215:00
18η αγωνιστική
16.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη16/02/2215:30
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Τετάρτη16/02/2215:30
18.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη16/02/2215:30
19.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΤετάρτη16/02/2215:30
20.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤετάρτη16/02/2215:30
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο12/02/2215:00
22.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο12/02/2215:00
23.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο12/02/2215:00
24.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/02/2215:00
25.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή13/02/2215:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Σάββατο12/02/2215:00
27.ΙΑΣΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥΣάββατο12/02/2215:00
28.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή13/02/2215:00
29.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή13/02/2215:00
30.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή13/02/2215:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο12/02/2215:00
32.ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΟΨΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο12/02/2215:00
33.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή13/02/2209:30
34.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή13/02/2211:30
35.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/02/2215:00
36.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή13/02/2215:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/02/2215:00
38.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/02/2215:00
39.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣΚυριακή13/02/2211:00
40.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/02/2211:00
41.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή13/02/2212:00
42.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή13/02/2215:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο12/02/2215:00
44.ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο12/02/2215:00
45.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή13/02/2215:00
46.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/02/2215:00
47.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/02/2215:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο12/02/2215:00
49.ΥΜΗΤΤΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο12/02/2215:00
50.ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Σάββατο12/02/2215:00
51.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο12/02/2215:00
52.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/02/2211:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο12/02/2215:00
54.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή13/02/2211:00
55.ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή13/02/2211:00
56.ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/02/2211:00
57.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή13/02/2215:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΜΑΡΟΥΣΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο12/02/2215:00
59.ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή13/02/2211:00
60.ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦΚυριακή13/02/2211:00
61.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή13/02/2212:30
62.ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΓΟΥΔΗΚυριακή13/02/2215:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο12/02/2215:00
64.ΑΦΟΒΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο12/02/2215:00
65.ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή13/02/2209:30
66.ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή13/02/2215:00
67.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΡΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή13/02/2215:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
68.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/02/2215:00
69.ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή13/02/2209:15
70.ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥΚυριακή13/02/2210:00
71.ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/02/2211:00
72.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή13/02/2215:00

Σχετικά Άρθρα