ΕΠΣΑ: Οι αγώνες στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία της Αθήνας

Οι αγώνες στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία της Αθήνας

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/10/21 16:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/10/21 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/10/21 16:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00
 

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 17/10/21 11:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/10/21 11:00
 

 

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 17/10/21 16:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00
 

 

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/10/21 16:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/10/21 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/10/21 16:00
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/10/21 16:00
 

 

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/10/21 16:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/10/21 13:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/10/21 16:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00
 

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/10/21 10:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/10/21 13:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/10/21 16:00
 

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/10/21 16:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 17/10/21 16:00
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 16:00
 

 

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/10/21 16:15
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/10/21 12:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/10/21 16:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00
 

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/10/21 11:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/10/21 11:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/10/21 11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/10/21 11:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/10/21 16:00
 

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/10/21 16:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/10/21 12:30
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/10/21 16:00
 

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/10/21 09:30
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/10/21 10:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 11:00
ΑΡΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/10/21 11:00
ΠΛΑΤΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/10/21 16:00
 

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 16/10/21 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/10/21 16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/10/21 11:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/10/21 16:00

 

Σχετικά Άρθρα