ΕΠΣΑ: Οι αγώνες στην Α΄Β΄Γ΄κατηγορία το Σαββατοκύριακο στην Αθήνα

ΕΠΣΑ: Οι αγώνες στην Α΄Β΄Γ΄κατηγορία τρο Σαββατοκύριακο στην Αθήνα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/12/21 15:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/12/21 15:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/12/21 15:15

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 05/12/21 11:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/12/21 11:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/12/21 15:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 04/12/21 15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/12/21 15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/12/21 15:00

7η αγωνιστική
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 08/12/21 15:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΙΑΣΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 05/12/21 11:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος(10η αγωνιστική)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/12/21 15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/12/21 12:15
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/12/21 15:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/12/21 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/12/21 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 11:30

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/12/21 15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/12/21 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/12/21 15:15

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 05/12/21 15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/12/21 15:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 05/12/21 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/12/21 15:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/12/21 09:30
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/12/21 11:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/12/21 11:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 04/12/21 15:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΡΟΥΦ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/12/21 11:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/12/21 12:15
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 05/12/21 15:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 09:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/12/21 09:30
ΑΡΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/12/21 15:00
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:15

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/12/21 15:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 09:15
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/12/21 09:30
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/12/21 11:00

Σχετικά Άρθρα