ΕΠΣΑ: Οι αγώνες στην Α΄Β΄Γ΄κατηγορία στην Αθήνα

Οι αγώνες στην Α΄Β΄Γ΄κατηγορία στην Αθήνα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/10/19 16:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 20/10/19 16:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 16:00
ΒΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 16:15
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/10/19 16:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/10/19 16:15

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΠΟΨ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:15
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/10/19 11:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 16:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 19/10/19 16:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/10/19 16:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/10/19 11:00
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 13:30
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/10/19 14:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/10/19 16:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 10:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 10:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 20/10/19 11:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 13:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/10/19 16:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/10/19 10:30
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 10:30
ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 20/10/19 11:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 11:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/10/19 11:00

Σχετικά Άρθρα