ΕΠΣΑ ΚΥΠΕΛΛΟ:  Οι διατητές της 1ης φάσης

ΕΠΣΑ ΚΥΠΕΛΛΟ:  Οι διατητές της 1ης φάσης

 

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί για την (1η φάση) κυπέλλου στην Αθήνα.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ(18/9-16:00)

 

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΟΨ              ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ                         ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ             ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ      ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004  ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

 

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ         ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄          Σάββατο              18/09/21              16:00                ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.

 

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

 

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ      ΗΦΑΙΣΤΟΥ           Σάββατο              18/09/21              16:00     ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.

 

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ           ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)     Σάββατο              18/09/21              16:00     ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

 

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ       ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ         Σάββατο              18/09/21              16:00     ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

 

ΠΕΥΚΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ  ΠΕΥΚΗΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.

 

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΡΑΣ Α.

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ        ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010         ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ                  ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ(19/9-16:00)

 

 

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ       ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)                                           10:30     ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.

 

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ          ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)                             10:30     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ        ΗΦΑΙΣΤΟΥ                           ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

 

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ             ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ                               ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.

 

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ     ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

 

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ   ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)                                            ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

 

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ      ΝΗΑΡ. ΗΣΤ          ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ             ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)                         ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΦΟΒΟΣ      ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ  ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ              ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄             ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

 

ΑΡΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ    ΥΜΗΤΤΟΥ            ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.

Σχετικά Άρθρα