ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι διαιτητές της 1ης φάσης κυπέλλου

ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι διαιτητές της 1ης φάσης κυπέλλου

 

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2021-2022
(1η φάση)
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/09/21 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 25/09/21 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 25/09/21 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 25/09/21 16:30
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 25/09/21 16:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 25/09/21 16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/09/21 16:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 25/09/21 16:30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 25/09/21 16:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/09/21 17:00
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/09/21 17:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΝΕΛΛΟΣ .)
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/09/21 10:00
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/09/21 10:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 26/09/21 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/09/21 11:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/09/21 13:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/09/21 13:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 26/09/21 13:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/09/21 16:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΝΕΛΛΟΣ .)
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 26/09/21 17:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

Σχετικά Άρθρα