ΕΠΣ Πειραιά: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/01/2215:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο22/01/2216:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
3.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/01/2213:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ .., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ )
4.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/01/2213:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/01/2215:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
4oς: ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ- ΣΤΑΜΟΣ)
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/01/2216:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή23/01/2214:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/01/2215:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
9.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή23/01/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
10.ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/01/2215:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
11.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/01/2216:15ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/01/2215:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
13.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/01/2215:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
14.ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/01/2216:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
15.ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/01/2216:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
16.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/01/2215:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο22/01/2215:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
18.ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/01/2215:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
19.ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/01/2210:45ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
20.ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/01/2212:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/01/2216:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
22.ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/01/2210:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ )
23.ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/01/2212:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
24.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/01/2215:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο22/01/2215:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
26.ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/01/2218:30ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
27.ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/01/2210:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
28.ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/01/2212:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΖΕΣΤΑΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
29.ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/01/2215:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγ

Σχετικά Άρθρα