ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι διαιτητές στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία το Σαββατοκύριακο

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/02/2216:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ-ΤΖΕΛΕΠΗ .)
2.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/02/2216:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
3.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/02/2216:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
4.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/02/2215:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
5.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/02/2215:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/02/2216:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο05/02/2216:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
8.ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/02/2216:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9.ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή06/02/2214:15ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
10.ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/02/2215:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
11.ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/02/2216:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/02/2216:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/02/2212:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
14.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/02/2215:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
15.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/02/2215:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
16.ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/02/2216:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΖΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/02/2216:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
18.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/02/2212:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
19.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/02/2212:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
20.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/02/2213:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/02/2210:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
22.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/02/2212:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
23.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/02/2213:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/02/2218:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
25.ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/02/2212:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
26.ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/02/2213:00Αναβλήθηκε
27.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/02/2213:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
28.ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/02/2216:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

Σχετικά Άρθρα