ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 11/12/21 15:30
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/12/21 13:00
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/12/21 15:00
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:30
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/12/21 16:30

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 11/12/21 15:15
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:30
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 12/12/21 14:00
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/12/21 15:30
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 12/12/21 15:30

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 11/12/21 16:00
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/12/21 12:00
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/12/21 13:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/12/21 13:00
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 11/12/21 15:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/12/21 11:00
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/12/21 11:30
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:30

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 11/12/21 16:00
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/12/21 10:30
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:30
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/12/21 15:30

Γ Κατηγορία(10η αγωνιστική)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 11/12/21 15:30
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 11/12/21 16:00
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/12/21 10:30
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/12/21 10:30
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 12/12/21 15:00

Σχετικά Άρθρα