EΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/02/2216:00
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/02/2216:00
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/02/2216:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/02/2215:30
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/02/2215:30
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/02/2216:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο05/02/2216:00
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/02/2216:00
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή06/02/2214:15
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/02/2215:30
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/02/2216:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/02/2216:00
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/02/2212:30
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/02/2215:30
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/02/2215:30
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/02/2216:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/02/2216:00
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/02/2212:00
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/02/2212:30
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/02/2213:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/02/2210:30
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/02/2212:00
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/02/2213:00
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/02/2218:30
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/02/2212:30
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/02/2213:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/02/2213:00
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/02/2216:00

Σχετικά Άρθρα