ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι αγώνες στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι αγώνες στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
1. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 31/10/21 12:30
3. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 31/10/21 12:30
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 31/10/21 13:00
5. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 31/10/21 15:00
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 31/10/21 16:00
 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

7. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
8. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 31/10/21 12:30
9. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 31/10/21 15:00
10. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:00
11. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 31/10/21 16:00
 

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

12. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/10/21 16:30
13. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/10/21 16:30
14. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 31/10/21 15:00
15. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 31/10/21 15:30
16. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
21. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 30/10/21 16:30
22. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 31/10/21 11:00
23. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 31/10/21 12:00
24. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 31/10/21 13:00
 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

25. ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/10/21 16:30
26. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/10/21 16:30
27. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 31/10/21 10:00
28. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 31/10/21 11:30
 

Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)

29. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 30/10/21 16:00
30. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 30/10/21 17:30
31. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 31/10/21 10:00
32. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 31/10/21 12:00
33. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 31/10/21 15:00

Σχετικά Άρθρα