ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι αγώνες στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία το Σαββατοκύριακο

Οι αγώνες στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία το Σαββατοκύριακο

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
1.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/02/2213:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
3.ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/02/2213:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/02/2215:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
5.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/02/2215:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
6.ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/02/2215:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
7.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/02/2215:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
8.ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή13/02/2214:15
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
9.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/02/2215:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
10.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
11.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
12.ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
13.ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
14.ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
15.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
16.ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο12/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2021-2022
(6η φάση)
17.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
18.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
19.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή13/02/2211:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
20.ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/02/2213:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
21.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
22.ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
23.ΘΗΣΕΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/02/2210:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
24.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/02/2212:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
26.ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/02/2212:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
27.ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/02/2212:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ )
28.ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/02/2212:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
29.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/02/2216:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

Σχετικά Άρθρα